Afsluiting open dagen in onze kerk in de maanden juli en augustus 2022

 

In de maanden juli en augustus op de woensdag en donderdag was onze kerk geopend voor bezichtiging. Met een team van vrijwilligers hebben we hieraan invulling gegeven en danken hen voor hun bijdrage.

Hieronder weer een overzicht van het aantal bezoekers en de donaties van dit jaar. Het extreem warme weer, met name in de middaguren hebben geresulteerd in een begrijpelijk minder aantal bezoekers en donaties. Hopelijk zijn de weergoden ons het volgend jaar beter gezind.
De bezoekers waren onder de indruk van onze mooie kerk. Ook de kerksluitingen en het bezoekers aantal waren menig keer onderwerp van gesprek.

De bezoekers kwamen weer uit het hele land en het buurland Duitsland.

Ook bezoekers met een historische redenen om even onze kerk te bezoeken. Van oud-inwoners  van Beltrum, oud misdienaar in de jaren 80, t/m een oud trainer van VIOS Voetbal uit Neede die aanleiding vond om de kerk te bezoeken

 

Met hartelijke groet,
De Locatieraad. (Beheercommissie)
Harry Geverinck en Paul Ribbers